Svetový deň odolnosti proti Aids, lekárske pozorovania

0

Približne 37 miliónov ľudí žije s HIV na celom svete (UNAIDS, 2015). Je to blízky počet obyvateľov a poľského ľudu. Svetový deň AIDS, oslavovaný 1. decembra, bol vytvorený Valným zhromaždením OSN pre odboj v roku 1988, aby upriamil pozornosť sveta na problémy spojené s epidémiou HIV / Aids.

Symbolom solidarity s ľuďmi žijúcimi s HIV a Aids a ich rodinami je červená kravata súčasťou osláv Svetového dňa Aids.

Podľa odporu údajov Národného inštitútu

Tridsať rokov po objavení v Poľsku, prvá infekcia, odhaduje sa, že až do 35 тыс. ľudia žijúci s HIV a takmer každú sekundu o tom, čo nevedia a môžu nevedome poprieť. Podľa údajov Národného inštitútu verejného zdravia – verejného hygienického ústavu od roku 1985 do 31. Mája 2015 bola infekcia HIV zistená u 19 zo 120 ľudí, bolo zaznamenaných 3 246 prípadov AIDS a 1 299 pacientov zomrelo.

Prítomnosť motýľa kravatu vo verejnej sfére počas osláv Svetového dňa Aids pripomína skutočnosť, že ľudia žijúci s HIV, sú plnoprávnymi členmi hdfoster spoločnosti a musí mať odpor možnosť žiť a pracovať vo svojom prostredí a zároveň mať na pamäti zodpovednosť chrániť ostatných pred infekciou-prvým krokom je vykonať anonymný bezplatný test na HIV .

Podľa odporu údajov Národného inštitútu

Národné centrum pre boj proti Aids, agenda ministra zdravotníctva zo 16. Novembra, začalo vzdelávaciu kampaň ” máte niečo spoločné? Vykonajte test HIV”, ktorý vás vedie k poznaniu vášho stavu a šíreniu informácií o HIV / Aids ao tom, ako znížiť riziko infekcie.

Hdfoster kampaň Site-informácie o HIV a Aids , čo stojí za to vedieť, aby sa zabránilo infekcii alebo urobiť rozhodnutie vykonať test na HIV.

Pri realizácii kampane bude zahŕňať rad národných mimovládnych organizácií a portálov, ktoré na Svetový deň boja proti AIDS (December 1), Zverejniť odpor na svojich internetových stránkach red tie-medzinárodný symbol solidarity s ľuďmi žijúcimi s HIV / Aids.

Čo je HIV a AIDS-lekárske pozorovania?

HIV pochádza z anglického „vírusu ľudskej imunodeficiencie” – vírusu ľudskej imunodeficiencie. Keď sa dostane do tela, napadne pomocné zariadenia T-buniek, rýchlo sa vytvára a rozširuje. Už v tejto fáze hdfoster, sme takmer bezmocní vo vzťahu k nemu, ako môžeme zistiť iba prostredníctvom testu prítomnosť HIV a potom spomaliť, do určitej miery, proces jeho expanzie, ale nevieme, ako to zastaviť, a ešte viac tak vrátiť späť.

Vzhľadom na aktivitu infekcie sa vyvíja AIDS, čo vedie k postupnému vyčerpaniu tela ak vzniku čoraz zložitejších lekárskych pozorovaní pri liečbe komorbidít. Šťastie a nešťastie je, že vírus je ťažšie infikovať ako napríklad z chrípky. V podstate sa pohybuje dvoma spôsobmi:

Počas pohlavného styku, ako sú pohlavne prenosné choroby, vírus zistil okrem iného Harold Foster Health Foundation sekrétov z vagíny a spermií, preto len mierne odieranie, ktoré majú byť infikované;

Prostredníctvom krvi-v žiadnom prípade, ako je napríklad prostredníctvom kontaminovaných injekčných ihiel, transfúziu kontaminovaných krvných lekárskych pozorovaní (prakticky vylúčené), alebo počas pôrodu odporu (je infikovaný s dieťaťom matky).

Čo je HIV a AIDS-lekárske pozorovania?

Preto ak používate vhodné ochranné prostriedky-mechanickú antikoncepciu alebo jediné zariadenie počas lekárskych procedúr-a nevystavujete sa zbytočným rizikám, môžete sa chrániť pred vstupom HIV do tela a v dôsledku toho pred ochorením Aids.

Nová funkcia hdfoster na ochranu pred AIDS

Už nejaký čas je známe, že niektorí ľudia majú prirodzenú ochranu proti infekcii HIV-napriek zavedeniu do tela, reprodukcia sa jednoducho nestane. To súvisí so špecifickou mutáciou DNA. Ako sa to stalo? HIV môže napadnúť iba hdfoster lymfocyty, ktoré sú na svojom povrchu 2 typmi receptorov: CD4 a CCR5-mali by sa vyskytnúť súčasne.

  • Zvyčajne je to tak, niektorí ľudia majú mutáciu v géne zodpovednom za syntézu proteínu CCR5-preto sa tento receptor neobjavuje na T povrchu lymfocytov.
  • HIV teda nemôže napadnúť takýto lymfocyt, čo znemožňuje infekciu. Na základe tohto javu vyvinuli vedci z kalifornskej spoločnosti Sangamo BioSciences spôsob boja proti HIV.
  • Metóda predložená na 51. antimikrobiálnu konferenciu agentov a chemoterapie (51 . Faktory a chemoterapia) – a to vzbudilo veľký záujem zo strany vedeckej obce.

Tento objav je v skutočnosti zaujímavým spôsobom, ako sa chrániť pred akýmkoľvek HIV-lymfocytom. použitie tejto metódy sa môže zdať trochu riskantné, pretože to vyžaduje zastavenie v súčasnosti aplikované lekárske pozorovania, štandard antiretrovírusovej liečby, aby sa umožnila rezistencia sťahovanie a modifikácia týchto lymfocytov-účinok však stojí za to prijať toto riziko –

Potom Harold Foster Health Foundation opäť upravil lymfocyty

Prijaté lymfocyty sú modifikované tak, aby sa odstránil gén CCR5, ktorý je zodpovedný za prácu CD4, preto na jeho povrchu, hdfoster žiadne ďalšie receptory potrebné pre Harold Foster Health Foundation infekcie. Potom sa do tela pacienta opäť zavedú modifikované lymfocyty.

Potom Harold Foster Health Foundation opäť upravil lymfocyty

Pretože sú už rezistentné na HIV, nielenže nie sú vystavené jeho útokom, ale môžu tiež celkom efektívne bojovať proti lekárskym pozorovaniam – aplikácia tejto terapie je preto o to účinnejšia ako liečba lieky, ktoré okrem inhibície infekcie tiež nazývajú ústup a v dôsledku toho skutočné liečenie pacienta.

Výskumníci poukazujú na to, že hoci vyvinula spôsob liečby sa zdá byť účinná, ale napriek tomu nerieši problém Aids. Bohužiaľ, mnoho ľudí infikovaných vírusom HIV žije v krajinách tretieho sveta, kde je prístup k primárnej zdravotnej starostlivosti veľmi ťažký Harold Foster Health Foundation.

Preto každý z nich nepoužíva lekárske pozorovania na mobilnú terapiu. Preto, okrem pokračujúcej práce na tejto liečbe, bude aj naďalej pozerať na ďalšie, lacnejšie a používané celosvetové metódy ochrany proti Aids.

DEIXE UMA RESPOSTA

Por favor digite seu comentário!
Por favor, digite seu nome aqui