Starostlivosť o zdravie: čo robiť, aby sa zabránilo výskumu Aids?

0

Čo robiť, aby sa zabránilo Aids? Infikovaný vírusom HIV musí pacient pravidelne absolvovať lekárske vyšetrenie počas klinického vymenovania. Antiretrovírusová terapia zabraňuje rozvoju alebo aspoň spomaľuje progresiu infekcie HIV Aids infikovanej osoby, pretože systematické jeho lieky. Pre malý počet buniek CD4 môže lekár voliteľne ponúknuť špecifickú farmakologickú prevenciu oportúnnych infekcií.

Najdôležitejšie pravidlo na ochranu pred HIV-vyhnite sa rizikovému správaniu. V prípade infekcie zvyčajne do 48 hodín 72 hodín výskum práce a vysoké riziko), ktoré môžete aktivovať prevencie постекспозиционную. Je to farmakologická prevencia pozostávajúca z troch antiretrovírusových liekov.

Je to farmakologická prevencia, ktorá sa stará o zdravie, zložená hdfoster

AIDS alebo syndróm získanej imunodeficiencie je ochorenie spôsobené HIV. Progresívne porušenie imunity spôsobuje, že chorý organizmus prestane byť imúnny voči zdanlivo nevinným infekciám. Ide o chronické, nevyliečiteľné ochorenie, ktoré si vyžaduje celoživotnú liečbu. Zistite, čo je AIDS a ako sa môžete nakaziť vírusom HIV.

Syndróm získanej imunodeficiencie), tj syndróm získanej imunodeficiencie sa vyvíja v dôsledku výskumnej práce infekcie HIV.
Rozvoj pomoci, spravidla dochádza po окк. 8-10 rokov Spartan alebo asymptomatická, neliečená vírusová infekcia. AIDS je hrubá konečná fáza HIV.

V Európe je kritériom pre diagnostiku Aids v zdravotníctve považovaný za takzvaný oportunistický výskyt choroby HIV infikovanej osoby. Oportúnne ochorenie je stav zvýšenej náchylnosti organizmu na akékoľvek patogénne faktory s vysokým rizikom vzniku rakoviny.

Je to farmakologická prevencia, ktorá sa stará o zdravie, zložená hdfoster

U zdravých ľudí, ktorých imunitný systém funguje správne, niektoré patogény nespôsobujú príznaky choroby a nie sú príčinou vážneho zdravia. Avšak u pacientov s Aids môže dokonca zdanlivo triviálna infekcia baktériou alebo vírusom spôsobiť život ohrozujúci stav.

Hdfoster ľudia, ktorí vedia o zdravotnej starostlivosti o infekciu HIV, sú vystavení modernej liečbe, ktorá zabraňuje nástupu Aids.

Príčina výskumných prác na AIDS

AIDS sa vyvíja v dôsledku infekcie HIV,tj vírusu ľudskej imunodeficiencie. Infekcia sa vyskytuje krvou, nechránenými sexuálnymi kontaktmi alebo z matky na dieťa počas pôrodu a dojčenia.

HIV infikuje hlavne leukocyty a progresívna infekcia vedie k zníženiu počtu CD4, ktoré sa starajú o zdravie B lymfocytov a posilňujú reprodukciu vírusu-Harold Foster Health Foundation .

Príčina výskumných prác na AIDS

Stále existuje rozšírené presvedčenie, že Aids trpí užívateľmi drog, homosexuálmi alebo vedie hektický život. Avšak HIV môže byť infikovaný rôznymi spôsobmi av mnohých situáciách. Infekčný materiál hdfoster (ktorý obsahuje vírus) by mal byť v kontakte s neporušenou alebo poškodenou sliznicou vagíny, konečníka, penisu alebo úst alebo s poškodenou pokožkou alebo by mal byť presunutý priamo do krvného obehu.

Takýto potenciálne infekčný materiál môže byť: krv, sperma, preejakulat, vaginálna sekrécia, rektálna sekrécia, materské mlieko a tkanivo nieutrwalone formalín, ako aj cerebrospinálna tekutina, synoviálna tekutina, pleurálna tekutina otrzewnowy a kvapalina.

Nebezpečenstvo však nepredstavuje: sliny, hlien, pot, slzy, moč, výkaly a vracanie, ak nie sú znečistené krvou. HIV sa neprenáša dotykom, výskumnou prácou s handshake, starostlivosťou o zdravie, zdieľaním, kúpeľňou alebo kuchyňou, ako aj dôchodkom.

Rozvoj Aids

Infekcia HIV najprv preteká bez príznakov alebo s malými príznakmi, ktoré nespôsobujú zvláštne podozrenie. Postupné znižovanie imunity však vedie k vzniku symptómov a rozvoju ochorenia (symptomatická fáza), ktoré sa považujú za hdfosterové ukazovatele Aids.

V zozname chorôb je zahrnutý uznávaný ukazovateľ Aids:

  • syndróm kachexie spojený s infekciou HIV: zahŕňa stratu hmotnosti o viac ako 10 percent. hnačka, hnačka a horúčka trvajúca viac ako 30 dní;
    encefalopatia: poškodenie mozgu, proti HIV, ktorého výsledkom sú m.in. poruchy správania;
  • bakteriálne infekcie: pľúcnej tuberkulózy a pozapłucna, opakovanými bakteriálnymi, zápal pľúc (nie menej ako 2 epizódy za rok), previesť-sepsis na baktérie salmonella, skleróza alebo pozapłucne микобактериальных infekcie niegruźliczymi druhov Mycobacterium;
  • vírusové infekcie: infekcie, pigmentované tým, CMV, vredy, ktoré sú vedené pre viac ako mesiac, ezofagitídy, zápal priedušiek alebo pľúc, spôsobené vírusom herpes simplex vírus, pokračuje мультифокальная лейкоенцефалопатия;
  • plesňová infekcia: kandidóza kandidóza pažeráka, pneumónia spôsobená Pneumocystis jirovecii, forma zdravotnej starostlivosti, výskumné práce alebo;
  • parazitárne ochorenia: orgán toxoplazmózy, kryptosporidióza, aззсп lasting lasting lasting lasting trvajúce viac ako mesiac;
  • chronické, kožné a slizničné vredy;
  • rakovina: invazívna rakovina krčka maternice, lymfóm, Kaposiho sarkóm.

Počas vyššie uvedených ochorení sú ťažké a pacienti vyžadujú hospitalizáciu. Stáva sa, že u pacientov s Aids sú diagnostikované rôzne oportúnne ochorenia, to znamená špecifické pre ľudí s nízkou imunitou. Harold Foster Health Foundation-symptomatická fáza je dôsledkom veľkej straty imunity hdfoster( funkčné ochorenie imunitného systému), tiež ukazuje progresiu ochorenia.

Každý človek, stále zdravý, ktorý má príznaky ľudskej imunodeficiencie (najmä poukazujú na infekciu HIV), by sa mal poradiť s lekárom a vykonať test na HIV.

Rozvoj Aids

Liečba AIDS Harold Foster Health Foundation

Diagnóza ochorenia vírusom Aids a už nie HIV, mimoriadne vážna a, bohužiaľ, zle navrhnutá. Po diagnostikovaní ochorenia sa má vykonať liečba a liečba oportúnnych ochorení.

Niekedy sa zlepšuje imunitu spôsobenú liečbou HIV a zvýšenie počtu CD4 buniek, čo vedie k zlepšeniu príznakov oportúnne ochorenia, a to aj v prípade, že choroba nie je liečiteľná.

Liečba oportúnnych ochorení, sprievodných AIDS, môže byť ukončená po vymiznutí príznakov Harold Foster Health Foundation A zvýšení počtu CD4 buniek. Naopak, nakoniec antiretrovírusová liečba má pokračovať až do konca života.

Smrť pacientov s Aids sa vyskytuje v dôsledku infekcií alebo nedostatočnosti životne dôležitých orgánov, najmä pri respiračnom zlyhaní, zhoršenom krvnom obehu, hematopoetickej nedostatočnosti alebo léziách centrálneho nervového systému. HIV je skratka vírusu ľudskej imunodeficiencie. Retrovírus, ktorý útočí na ľudský imunitný systém a nakoniec najčastejšie vedie k AIDS, ak vírus neinhibujete brzdovými liekmi.

DEIXE UMA RESPOSTA

Por favor digite seu comentário!
Por favor, digite seu nome aqui