Spae

Pravdepodobne zostanete Spae doma, vyhnite sa kontaktu s ľuďmi, umyte si ruky a starajte sa o dezinfekciu každodenných predmetov. Toto je zďaleka najlepší spôsob, ako znížiť riziko infekcie a šírenia vírusu.

Sú to však najlepšie spôsoby, ako sa starať o svoje zdravie a posilniť imunitný systém?Bohužiaľ, všetci sme teraz vystavení väčšiemu stresu, ktorý negatívne ovplyvňuje našu imunitu. Vzdávame sa aktívnej rekreácie, ktorá bola nevyhnutná pre naše fyzické a duševné zdravie. Nakoniec sú naše medziľudské kontakty veľmi obmedzené a dali nám denný dôvod na úsmev a radosť.

Preto máme 5 osvedčených spôsobov, ako sa starať o svoje zdravie, fyzické aj duševné, napriek sociálnej izolácii. Áno! Overené! Pretože sme ich testovali na sebe za posledné 3 týždne.

1 # Spae ČERSTVÝ VZDUCH

Ak máte dom so záhradou, strávte veľa času vonku. Žijete na bloku a máte balkón, použite ho! Žijete v malom byte bez balkóna, často vetranie bytu! Nechajte sa tiež na krátku prechádzku a samozrejme dodržujte všetky bezpečnostné opatrenia.

Žiadne kľúče so zatvorenými oknami, zo strachu, že vírus preletí cez Lutsik, sú šance na to zanedbateľné. Okrem toho účinky hypoxie tela môžu zefektívniť váš život. Únava, zhoršenie duševného výkonu a koncentrácie, nespavosť… ak chcete ďalej vymenovať? Spae ČERSTVÝ VZDUCH

2 # FYZICKÁ AKTIVITA

Áno, telocvične sú zatvorené. Minister zdravotníctva žiada obmedzenia týkajúce sa športu, ako je beh alebo terénna jazda na bicykli. Nevzdávajte sa však fyzickej aktivity úplne! Pozrite sa na alternatívu.

  • Vytiahnite švihadlo a hula Hoop zo skrine, hľadá inšpiratívne on-line školenia. Povzbudzujte svoju rodinu a priateľov, aby praktizovali.
  • Prečo neurobíte spoločné školenie počas Spae videokonferencie? Bude oheň!

3 # smiech

Hoci situácia vo svete nie je pre zábavu, skúste zablokovať negatívne správy. Udržujte správy týkajúce sa Spae epidémie na minime. Buďte informovaní, ale nie ohromení negatívnymi mediálnymi správami.

Pamätajte! Stres je najväčším nepriateľom vášho zdravia. Strávte príjemný čas so svojimi blízkymi, hrajte stolové hry, sledujte televízne programy, vykopávajte staré fotoalbumy alebo čítajte dobrú knihu.

4 # CHUTNÉ A ZDRAVÉ JEDLO

Urobte stávku na zdravé domáce jedlo. Oslovte skutočné jedlo, nie Potraviny na rýchle občerstvenie alebo hotové rýchle občerstvenie.

Strava bohatá na živiny bude mať pozitívny vplyv na vašu imunitu a poskytne vám slušnú podporu energie. Varte spolu so svojimi blízkymi a ak to nie je možné, stretnite sa vo svojich kuchyniach na videokonferenciu. Možno vám babička cez Skypu konečne ukáže, ako pripraviť perfektné knedľové cesto.

5 # DOBRÉ DOPLNKY

Zdravá strava je určite dobrým smerom, ale ani Spae najvyváženejšia strava nám nedá všetky potrebné vitamíny a stopové prvky, najmä teraz v ére epidémie. Pretože aj keď slnko už krásne svieti, je ťažké zachytiť vitamín D3 zo slnečných lúčov, zatiaľ čo trávite väčšinu času v 4 stenách.

Takže dosiahnuť najlepšie Spae imunodeficiencie doplnky dnes. Špeciálne pre Vás sme pripravili hotové sady špeciálne vybraných produktov na podporu imunity!

Identifikujte Spae svoj typ metabolizmu

Mnoho ľudí sa pýta, či by sa nemali, len z ideologických dôvodov, stať vegetariánmi. Možno však nebudete pripravení Spae prijať tento druh stravy. Jedným zo spôsobov, ako to otestovať, je určiť typ metabolizmu. Pretože niektorí ľudia potrebujú mäso s vysokým obsahom bielkovín, zatiaľ čo iné sú lepšie podávané s sacharidmi. Identifikujte Spae svoj typ metabolizmu

William Walcott, vynikajúci odborník v oblasti metabolizmu a spoluautor knihy ” metabolická strava „(ed. „metabolická strava”, svet kníh, 2004), nasledoval v stopách Dr. Williama Kellyho-priekopníka v oblasti onkológie. Pretože navrhol, že neexistuje univerzálny recept na správnu výživu a liečbu chorôb. Walcott zistil, že prispôsobením stravy metabolickému Spae typu sa zotavilo mnoho ľudí s ťažkými chorobami vrátane rakoviny.

  • Sympatické a parasympatické nervové systémy kontrolujú iné typy metabolických transformácií, orgánov a žliaz. Ako zistili Kelly a Walcott, väčšina ľudí je viac postihnutá jedným z týchto systémov ako druhý. To znamená, že každá osoba má rôzne fyzické, behaviorálne a psychologické charakteristiky súvisiace s diétou, v závislosti od toho, ktorý zo systémov-sympatický alebo parasympatický-prevláda.
  • Strava s vysokým obsahom bielkovín má určitý vplyv na ľudí s proteínovým metabolickým typom a má úplne iný postoj k typu uhľohydrátov. Písanie metabolizmu vám umožňuje nájsť stravu, ktorá je užitočná pre telo, a niektorí pacienti s rakovinou dokonca zažili atrofiu nádoru práve kvôli zavedeniu menu, ktoré je vhodné pre ich telo.

Jedzte cenné raňajky

Spae Povedať, že raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa, je pravda. Jesť viac jedla ráno a menej večer môže znížiť ich celkový príjem a pomôcť pri liečbe alebo prevencii obezity.7 raňajky by mali obsahovať ovos-jedno z najzdravších jedál na začiatok dňa-ktoré nestráca svoje vlastnosti, keď ho nalejete skutočným javorovým sirupom a posypeme čučoriedkami.

Ovsené vločky obsahujú chemické zlúčeniny, ktoré môžu zabrániť srdcovým chorobám znížením Spae vysokého cholesterolu a znížením ďalších rizikových faktorov.8

Vyvarujte sa spracovaných potravín

Nekonzumujte nič, čo nepochádza priamo z prírody. Vyvarujte sa všetkého, čo by malo byť hnedé alebo čerstvé, ako aj biele Spae alebo plné konzervačných látok, látok zvyšujúcich chuť, umelých sladidiel a iných „zdravých” chemických prísad, ktoré nahrádzajú prírodné látky. Stručne povedané, ak bol výrobok spracovaný, nekupujte ho a určite ho nejedzte.

Vyvarujte sa spracovaných potravín

Postarajte sa o správnu hladinu vitamínu D

Vedci len nedávno začali chápať zásadný význam vitamínu D pre zdravie celého tela,najmä duševného Spae zdravia. Jeho najbohatším zdrojom je samozrejme slnečné svetlo, ale strach z rakoviny kože je taký veľký, že cca. 1/3 obyvateľstva má nevýhody. Počas letných mesiacov je dôležité denné vystavenie slnečnému žiareniu najmenej štvrtinu hodiny denne.

Nie je to o spálení od Spae Slnka, je to o tom, ako sa vaša pokožka mierne začervenala. Doplňte hladiny vitamínu D užívaním doplnkov stravy alebo konzumáciou potravín, ako je mlieko, vajcia, jogurt a mastné ryby, najmä počas dlhých zimných mesiacov, keď je slnko príliš slabé na to, aby poskytovalo zdravotné výhody.