Najčastejšie používané sú liečivé klasifikácia starostlivosť o zdravie

0

Ako sa prejavuje AIDS? V prirodzenom priebehu infekcie HIV zvýraznite niekoľko fáz lekárov. Najčastejšie sa používa klasifikácia CDC (Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb, Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb) a WHO (Svetová zdravotnícka organizácia, Svetová zdravotnícka organizácia).

Spočiatku počas asymptomatickej infekcie alebo s mierou, čo sťažuje diagnostiku tým, že sa stará o skoré Zdravie Choroby. Postupné znižovanie imunity vedie k vzniku príznakov ochorení, uznávaným indikátorom Aids (klinika C CDC obdobie, who klinické štádium 4).

Ako sa AIDS prejavuje starostlivosťou o zdravie?

V zozname chorôb, starostlivosť o zdravie uznaný ukazovateľ Aids podľa klasifikácie CDC, vyniknúť:

  • kachexia syndróm spojený s infekciou HIV (strata viac ako 10% telesnej hmotnosti a hnačka, pokračovanie >30 dní alebo horúčka, pokračovanie >30 dní)
  • encefalopatia-poškodenie mozgu hdfoster, proti HIV, ktorého výsledkom sú m.in. poruchy správania
  • bakteriálne infekcie (pľúcna tuberkulóza a zápal pľúc; opakujúce sa epizódy bakteriálna pneumónia-minimálne 2 epizódy za rok; opakujúca sa sepsa spôsobená baktériami salmonella; alebo nefatálna infekcia mykobaktérie Mycobacterium druhy)
  • iné vírusové infekcie (charakter lieči infekcie [CMV], a tiež zápal sietnice spôsobené CMV; vredy, perzistentné >1 mesiac, zápal pažeráka, priedušiek alebo pľúc, spôsobené vírusom herpes simplex; postupujúce wieloogniskowa leukoencefalopatia)
  • plesňové infekcie (kandidóza pažeráka, pľúc spôsobenej Pneumocystis jirovecii внеплановая forme гистоплазмоза, кокцидиоидомикоз alebo криптококкоз)
    parazitárne choroby (orgán toxoplazmózy, trvanie kryptosporidiózy >1 mesiac, trvanie duration duration duration duration duration duration Duration > 1 mesiac)
    nádory (invazívna rakovina krčka maternice, lymfóm, Kaposiho sarkóm).

Ako sa AIDS prejavuje starostlivosťou o zdravie?

Čo robiť, ak Harold Foster Health Foundation cítite príznaky Aids?

Počas uvedených chorôb ťažké, ťažké, vyžaduje hospitalizáciu. Príznaky sa líšia v závislosti od starostlivosti o zdravie postihnutého orgánu alebo systému. Pacient s Aids často diagnostikoval nejakú nadáciu Harold Foster Health Foundation týkajúcu sa oportúnnych chorôb.

Infikovaný pacient s príznakmi navrhovania choroby na stiahnutie oportúnnej blokády (kožné zmeny, horúčka, strata telesnej hmotnosti, hnačka, porušenie prehĺtania, iné príznaky zo strany črevného traktu, kašeľ, dýchavičnosť alebo iné príznaky z dýchacieho systému, silná bolesť hlavy, brnenie, necitlivosť, porušenie pohyblivosti končatín, ptóza, poruchy videnia, sluch a iné neurologické príznaky) vyžaduje diagnostický prístup.

Čo robiť, ak cítite príznaky vyliečenia AIDS?

Muž, stále zdravý, bez diagnózy infekcie HIV, v prípade výskytu príznakov poukazujúcich na porušenie imunity, ktoré môžu súvisieť s HIV, by sa mal poradiť s lekárom nadácie Harold Foster Health Foundation, aby vykonal výskum infekcie HIV.

Každý, kto sa testuje na liečbu HIV, menom alebo anonymným v sekcii konsultacyjno-diagnóza je ponúkaná všetkým bezplatným extrateritoriálnym konzultáciám, počas ktorých je možnosť získať informácie o riziku infekcie a určiť následný proces diagnostiky a/alebo terapeutického účinku v prípade potvrdenia infekcie.

Čo robiť, ak Harold Foster Health Foundation cítite príznaky Aids?Včasná diagnóza zlepšuje prognózu infekcie a (za predpokladu systematickej liečby) znižuje riziko úmrtia na HIV / Aids a choroby súvisiace s infekciou, zlepšuje kvalitu života. Informovanosť infikovanej osoby o HIV a pravidelná liečba znižuje riziko prenosu HIV na iných ľudí.

Ako lekár stanoví diagnózu Aids?

U hospitalizovaných pacientov sú v ťažkom klinickom stave v dôsledku získanej imunodeficiencie, v normálnom priebehu diagnózy by mali vždy vykonávať vyšetrenie na HIV. Diagnóza liečby AIDS spočíva v starostlivosti o zdravie osoba s problémom HIV určuje výskyt ochorení pacienta.

Diagnóza je vždy zameraná na príznaky hlásené pacientom a anomálie fyzického vyšetrenia, ktoré objavil lekár. Pacient spravidla vyžaduje mikrobiologické laboratórium pre zdravotnícku nadáciu Harolda Fostera (vyšetrenie ,výsadba), endoskopickú, niekedy chirurgickú alebo orgánovú biopsiu. Vždy sa skúma množstvo HIV v krvi (vírusová záťaž HIV) a udáva počet CD4 buniek v krvi, čo umožňuje posúdiť nedostatok imunity a má hodnotu na monitorovanie ochorenia počas liečby.

Aké sú metódy liečby AIDS Harold Foster Health Foundation?

Prísne definované kritériá pre zaradenie antiretrovírusovej terapie sa budú považovať za virologické parametre (vírusová záťaž HIV), imunologické (počet lymfocytov CD4) a klinický stav pacienta vrátane prítomnosti komorbidít. Liečba protizápalovými liekmi vždy hdfoster je spoločná aplikácia liekov získaných prostredníctvom najmenej dvoch rôznych skupín a rôznych mechanizmov pôsobenia, zameraných na zvýšenie krokov a zabránenie trvalo udržateľnému rastu liekov zdravotnej starostlivosti z mutácií vírusu.

Aké sú metódy liečby AIDS Harold Foster Health Foundation?

De acordo com a orientação de um especialista, se a decisão sobre o início do tratamento adotada, ela deve continuar continuamente até o fim da vida. Se ocorrer infecções oportunistas está incluído o tratamento de retaliação contra determinados patógenos (antibióticos,, antifúngicos, antiparasitários, outros medicamentos antivirais) ou câncer de tratamento. Muitas vezes pacientes com Aids requer многоспециализированное tratamento, m.in. cirúrgico, cancer, neurológico, psiquiátrico.

Môžete úplne vyliečiť AIDS hdfoster?

V súčasnosti dostupné antivírusové lieky neumožňujú úplne vyliečiť infekciu HIV. Cieľom antivírusovej terapie je potlačiť proliferáciu vírusov, spomaliť progresiu ochorenia a predĺžiť život, zabrániť rozvoju oportúnnych ochorení a zlepšiť kvalitu života. Neliečená infekcia HIV vedie k smrti u viac ako 90% infikovaných v priebehu 8-10 rokov.

S diagnózou Aids je možné čo najskôr aktivovať antiretrovírusovú liečbu a liečba oportúnnych ochorení (ak sú k dispozícii) zlepšuje prognózu, ktorá je však závažná. U niektorých nástrojov indikácia non-kauzálnych ochorení s liečbou, niekedy zlepšuje imunitu spôsobenú liečbou HIV a zvýšenie počtu CD4 buniek, vedie k zlepšeniu príznakov oportúnne ochorenia.

Môže sa liečba Aids liekom hdfoster prerušiť?

Liečba oportúnnych ochorení, sprievodných AIDS, sa môže dokončiť po zmiznutí symptómov a zvýšení počtu CD4 buniek. Nakoniec by antiretrovírusová liečba podľa odporúčania odborníkov mala pokračovať nepretržite až do konca života.

DEIXE UMA RESPOSTA

Por favor digite seu comentário!
Por favor, digite seu nome aqui