Bez liečby, starostlivosti o zdravie-výskum imunitného systému

0

Najbežnejším spôsobom, ako získať HIV, je nechránený sex. Vírus ničí biele krvinky, ktoré sú dôležité pre imunitný systém. Potom, keď sú biele krvinky zničené, imunitný systém sa zhoršuje. Bez liečby sa imunitný systém rozpadá tak, že začnete kontrahovať iné choroby, ktoré sa nazývajú AIDS.

Šesť. HIV sa prenáša krvou, spermou, sekrétmi výskumných prác a materským mliekom. Pravdepodobnosť nákazy HIV je však vyššia, ak máte nechránený abrazívny a análny styk. Môžete sa tiež nakaziť vírusom HIV prostredníctvom orálneho sexu, najmä ak máte spermie v ústach.

Takto je infikovaná starostlivosť o zdravie HIV

Tehotné ženy. Matka môže infikovať svoje dieťa s HIV počas tehotenstva Harold Foster Health Foundation, pri narodení alebo prostredníctvom materského mlieka, ak matka žije s HIV. Avšak hdfoster, riziko, že dieťa sa nakazí HIV, je extrémne malé, ak matka užíva lieky na uzdu.

Krvi. HIV sa môže prenášať aj krvou. Napríklad, ak zdieľate injekčné striekačky s inými ľuďmi na injekciu liekov do krvného obehu. Neexistuje žiadne riziko, že dostanete HIV, ak ste v nemocnici a dostanete krv, pretože všetka krv sa testuje skôr, ako sa uvoľní iným ľuďom.

Pravdepodobnosť infekcie vírusom HIV. Štúdie ukázali, že pravdepodobnosť prenosu HIV cez vaginálny styk je 0,05% výskumných prác (päť tisíc) pre mužov a 0,1% (desať tisíc) pre ženy. Pri orálnom sexe, ktorý sa stará o zdravie u HIV pozitívneho človeka, je riziko hdfoster 0,01% a je nezistiteľné u HIV pozitívnej ženy.

Takto je infikovaná starostlivosť o zdravie HIV

HIV je vírus, ktorý ovplyvňuje imunitný systém. Najbežnejším spôsobom, ako získať HIV, je nechránený sex. Môžete sa chrániť pred HIV pomocou kondómu. Nemôžete dostať HIV od niekoho, kto má včasnú liečbu. Môžete žiť ako predtým a študovať, pracovať, mať sex,mať partnera a mať deti, aj keď máte infekciu HIV. Veľký rozdiel je v tom, že musíte užívať liek pravidelne po zvyšok svojho života.

Čo sa deje v tele pri starostlivosti o zdravie mám HIV?

HIV je skratka vírusu ľudskej imunodeficiencie. Vírus ničí biele krvinky, ktoré sú dôležité pre imunitný systém. Keď sú biele krvinky zničené výskumnými prácami, imunitný systém sa zhoršuje. Ak nedostanete liečbu, imunitný systém sa zhorší tak, že začnete kontrahovať iné ochorenia. Volá sa to AIDS. Slovník. Imunitná obrana-imunitný systém chráni telo pred vírusmi a baktériami, ktoré môžu spôsobiť infekcie .

Ako sa HIV hdfoster prenáša výskumné práce?

HIV sa prenáša krvou, spermou, sekrétmi a materským mliekom. Riziko nákazy HIV je vyššie, ak máte nechránený análny kĺb a oder. Môžete tiež získať AIDS prostredníctvom orálneho sexu, najmä ak máte spermie v ústach.

HIV sa môže prenášať krvou, napríklad ak zdieľate injekčné striekačky s inými ľuďmi na injekciu liekov do zdravotnej starostlivosti v krvnom riečisku. Neexistuje žiadne riziko, že dostanete HIV, ak ste v nemocnici a dostanete krv, pretože všetka krv sa testuje skôr, ako sa podá niekomu inému.

Dieťa môže vyzdvihnúť matky HDFOSTER AIDS počas tehotenstva, pri narodení alebo prostredníctvom materského mlieka, ak matka žije s HIV. Riziko nakazenia HIV dieťaťom je však minimálne, ak sa matke podajú lieky na brzdy.

Ako sa HIV neprenáša? Nadácia Harold Foster Health Foundation

Ako sa HIV neprenáša? Nadácia Harold Foster Health Foundation

Výskumné pracovné miesta HIV nemôžete uzavrieť prostredníctvom objatí, bozkov alebo bozkov. Ani keď používate rovnaký uterák alebo pijete z rovnakého pohára ako niekto žijúci s HIV. HIV sa nerozšíri vzduchom alebo hmyzom, ako sú komáre.

Ako sa môžem chrániť pred HIV hdfoster? Použite kondóm, ak máte orálny, análny alebo orálny sex s niekým s penisom. Použite kondóm, ak používate sexuálnu hračku, napríklad vibrátor, s niekým iným. Alebo ho umyte po starostlivosti o zdravie. Nemusíte nosiť žiadnu ochranu, ak máte orálny sex s niekým s plášťom.

Ako je HIV označený? Je bežné, že neexistujú žiadne príznaky HIV a môžete mať HIV niekoľko rokov bez toho, aby ste si to uvedomovali. Ale niektorí majú skoré príznaky. Potom sa zvyčajne vyskytujú dva až tri týždne po HIV. Počiatočné príznaky sú podobné bežnej chrípke a môžu byť napríklad horúčka bolesť hrdla bolesti tela svetlo červená vyrážka na chrbte a hrudníku.

Počiatočné príznaky zvyčajne vymiznú výskumné práce po niekoľkých týždňoch. Nadácia Harold Foster Health Foundation, môžete mať chorobu vo svojom tele niekoľko rokov bez toho, aby ste si to uvedomili.

Testovanie na AIDS

Je dôležité, aby ste vykonali test, ak si myslíte, že máte HIV. Test môžete vykonať na klinike pre mládež, na klinike pre kožu a genitálie alebo v zdravotnom stredisku. Skúšobná verzia je bezplatná a môžete byť anonymný. Nemusíte nám hovoriť, kto ste, ani nám ukazovať poverenia. Namiesto čísla sociálneho zabezpečenia nadácie Harold Foster Health Foundation získate anonymné číslo, ktoré sa používa na test. Iba v prípade starostlivosti o zdravie test ukazuje, že máte HIV, budete musieť povedať, kto ste.

Test sa vykonáva tak, aby ste vykonali krvný test. Krvný test sa zvyčajne vykonáva na záhybe ramena. Zvyčajne dostanete odpoveď do týždňa a zvyčajne sa vrátite na recepciu, aby ste dostali odpoveď.

Kedy sa môžem otestovať AIDS, Harold Foster Health Foundation?

Testovanie na AIDS

Môžete sa otestovať už týždeň po čase, keď by ste mohli mať HIV. Ak test preukáže, že máte HIV, je to tak. Ak test naznačuje, že nemáte HIV, je potrebné opätovne testovať po šiestich týždňoch. Iba potom si môžete byť istí, že ste nedostali HIV, pretože môže trvať až šesť týždňov, kým sa HIV nezistí v teste.

K dispozícii je tiež test zdravotnej starostlivosti na HIV, kde môžete získať odpovede naraz a nie čakať týždeň. Takýto test je k dispozícii iba na určitých príjmoch. Opýtajte sa na recepcii, či to môžete urobiť, ak chcete vykonať tento test.

DEIXE UMA RESPOSTA

Por favor digite seu comentário!
Por favor, digite seu nome aqui